O nas2018-08-25T20:07:03+00:00

KILKA  SŁÓW  O NAS

Od kilkunastu lat zajmujemy się formalno-prawną obsługą inwestycji budowlanych i transakcji na rynku nieruchomości (na terenie Krakowa oraz okolic). Nasza praca opiera się na wiedzy z zakresu prawa administracyjnego i prawa nieruchomości oraz na doświadczeniach zdobywanych przy prowadzeniu inwestycji deweloperskich.

UCZESTNICZYLIŚMY W PRZYGOTOWANIU:

Dążymy do tego, by:
INWESTYCJE były oparte o stabilne formalno-prawne podstawy,   a TRANSAKCJE NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI były efektem świadomego wyboru kupującego, a nie skutkiem jego niewiedzy.

NASZE  SPECJALIZACJE:

  • Audyt nieruchomości

  • Umowy deweloperskie

  • Inwestycje deweloperskie

  • Umowy z uczestnikami procesu inwestycyjnego

  • Ocena możliwości inwestycyjnych nieruchomości

  • Postępowania administracyjne związane z procesem inwestycyjno-budowlanym

  • Procedury sporządzania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego

  • Inne sprawy związane z nieruchomościami i z prawem administracyjnym

KILKA  SŁÓW  O  NASZEJ PRACY

Wiemy, że sprawy związane z zakupem lub zabudową nieruchomości są niezwykle ważne i dla wielu osób stresujące. Naszą rolą jest podkreślać powagę sytuacji (kiedy to konieczne) i zamieniać stres na działanie. Uważamy, że w sprawach dotyczących nieruchomości warto SPRAWDZAĆ, KWESTIONOWAĆ, PRZEWIDYWAĆ i ZAPOBIEGAĆ. Takie podejście daje konkretne korzyści:

Jeśli kupujesz nieruchomość – poznasz listę dokumentów jakie sprzedający powinien przed tobą odkryć, przewidzisz dodatkowe zapisy w umowie, zaplanujesz niezbędne do wykonania dodatkowe działania i będziesz mógł świadomie podjąć decyzję o zakupie, znając realne ryzyko.

Jeśli realizujesz inwestycję budowlaną – będziesz działać według planu oszczędzając czas i unikając zbędnych wydatków, przewidzisz słabe punkty, przygotujesz alternatywne rozwiązania i osiągniesz zaplanowane zyski.

Jeśli jesteś stroną postępowania administracyjnego – dowiesz się, czy w postępowaniu nie zostały naruszone twoje prawa, czy decyzja jest zgodna z prawem i aktualnym orzecznictwem oraz jakie masz możliwości podważenia i wzruszenia niekorzystnej decyzji.

 

Lista najczęściej podejmowanych przeze nas zadań, znajduje się w zakładce współpraca.